09129494887

جدیدترین مدل آرایش عروس

جدیدترین مدل آرایش عروس

مدل آرایش عروس ایرانی، عربی و اروپایی

در یک شب عروسی چه چیزهای برای شما از اهمیت زیادی برخوردار هستند؟ سالن، آرایشگاه، ماشین، دسته گل و … یکی از مواردی که در شب عروسی بسیار حائز اهمیت است مدل آرایش عروس خانم خواهد بود که باید اهمیت ویژه ای به آن داده شود، چراکه یک عروس خانم است و یک آرایش و لباس وی! امروز چند مدل از انواع آرایش عروس عربی، ایرانی و اروپایی برای شما آماده کرده ایم؛ همراه با ما باشید.

در هر فرهنگی نوع آرایش عروس متفاوت است، مدل آرایش عروس در کشور های مختلف متفاوت است و این تفاوت ها با گذشت زمان بیش از پیش خود را نشان می دهد، مثلا از فاصله یک فرسخی هم که نگاه کنید مدل آرایش عروس عربی کاملا مشخص است، چراکه در آرایش عروس عربی بیشترین زوم بر روی آرایش چشم هاست، چشمانی آرایش شده با سایه های اسموکی و خط چشم های ضخیم …

یا مثلا آرایش عروس اروپایی به سادگی مشهور است، این بدان معنا نیست که عروس های اروپایی آرایش ندارند، آنها نیز همانند دیگر ملل آرایش کاملی دارند اما رنگ های استفاده شده در آرایش آنها کاملا ملایم بوده و سعی بر آن است تا عروس در شب عروسی چهره ای کاملا طبیعی داشته باشد. آرایش عروس ایرانی اما کاملا میان این دو حالت گیر افتاده است؛ ترکیبی از آرایش اروپایی و عربی توانسته تا آرایش عروس ایرانی را تشکیل دهد!

مدل عروس ایرانی | سالن زیبایی لیلا حسابی

مدل عروس عربی | سالن زیبایی لیلا حسابی

مدل عروس اروپایی | سالن زیبایی لیلا حسابی

مدل عروس اروپایی | سالن زیبایی لیلا حسابی

انواع مدل آرایش و مدل موی عروس در سال های 2018 و 2019

در این که یک عروس خانم خود به تنهایی نمی تواند مدل مو  آرایش را به صورت حرفه ای انتخاب کند شکی نیست و برای این انتخاب باید حتما از یک فرد حرفه ای که همان آرایشگر برگزیده تان است کمک بگیرید، اما در نظر داشته باشید برای آرایش روز عروسی و مدل موی عروس بر روی انواع مختلفی از مدل پا فشاری نکنید؛ قطعا آرایشگر شما به عنوان یک فرد حرفه ای می تواند تشخیص دهد چه مدلی به شما آمده و چه مدلی نخواهد آمد.

سالن زیبایی لیلا حسابی

سالن زیبایی لیلا حسابی یک مجله سلامت و زیبایی آنلاین است که همه روزه مقالات مرتبط با سلامت و زیبایی ، بررسی علل و راه های انواع آنها معرفی انواع روش ها و همچنین مقالات مربوط به سبک زندگی و مراقبت از پوست و زیبایی را برای بهتر زیستن بانوان زیبای ایران ارائه می دهد.

اطلاعات نویسنده

leilahesabi

هیچ نظری وجود ندارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *